משפט אזרחי

משרד עו״ד ניצן בצון סבן מייצג תובעים ונתבעים בתובענות אזרחיות, תביעות שמגיש צד אחד נגד צד שני מכוח חוקים השייכים למשפט האזרחי.

משפט אזרחי

משפט אזרחיתביעות אזרחיות הן לרוב תביעות כספיות בגין מעשה או מחדל של הצד הנתבע. חלק אחר מהתביעות האזרחיות כוללות תביעות לסעדים וצווים כגון: צווי מניעה, צו עיקול, עיכובי יציאה מהארץ שמטרתם למנוע שינוי או שמירה על מצב קיים, או תביעות לפס"ד הצהרתי שזהו פסק דין המצהיר על קיומה של זכות או על קיומו של מצב קיים.

 

במשפט אזרחי, המשרד נלחם על זכותו של הלקוח לדרוש פיצוי ו/או לממש זכויותיו או מסייע להתגונן מפני תביעה.

לאורך ניהול התיק המשרד מייעץ, מסייע ועושה שלל פעולות הקשורות ואשר נחוצות בכדי להתמודד עם התביעה, במסגרת הייצוג מקיימים שלבים שונים במשפט במסגרתם מכינים כתבי טענות, בקשות ביינים וסיכומים המסכמים את עמדות הלקוח טענותיו ודרישותיו, טוענים בפני ביהמ"ש בעת דיונים, מציגים ראיות, חוקרים עדים, מתלווים להליכי גישור ומנהלים משא ומתן, לאורך כל ההליך המשרד נלחם על זכויות הלקוח.

שירותים נוספים

פשיטת רגל
מקרקעין ונדל"ן
תביעות ביטוח לאומי
תאונות עבודה
גישור
דיני בנקאות

משפט אזרחי

תביעות אזרחיות בהן עוסק המשרד

תביעות בבית הדין לעבודה סביב סכסוך עבודה, תביעות מכוח דיני נזיקין מצב שבו אדם ביצע מעשה או מחדל שגרם לנזק ומצב הדברים עשוי לזכותו בפיצוי בגין נזק זה, טיפול בתביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח, תביעות לתרופות בשל הפרת חוזה מכוח דיני חוזים, תביעות בגין סכסוך מסחרי או אזרחי, תביעות בגין לשון הרע ופגיעה בפרטיות, הליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל, תביעות לגמלה או הכרה בנכות נגד המוסד לביטוח לאומי, ייצוג וליווי בהליכי בוררות וגישור.

דיני חוזים

המשרד מעניק שירותי ניסוח ועריכת חוזים, הגשת תביעות כספיות בשל הפרת חוזה, הגשת תביעות לאכיפת חוזה לרבות בקשות לסעדים זמניים (כגון: צווי מניעה, צווי עיקול ועוד…), פרשנות חוזה והשלמתו, ניהול משא ומתן עד לחתימת החוזה, בדיקת היבטיים משפטיים בחוזה, קיום ועריכת חוזה בתום לב, בדיקת סוגיות כגון: חוזה על תנאי, חוזה לטובת צד שלישי, חוזה מפלה, סיכול בדיני חוזים, הפרת חוזה מקוממת, הטעייה בחוזה, כפייה ועושק בחתימת חוזה, ביטול והשבה, פיצויים, הגשת תביעות אזרחיות ותביעות כספיות בשל הפרת חוזה, סעדים ותרופות בגין הפרת חוזה.

משפט אזרחי

משרד עו״ד ניצן בצון סבן / משפט אזרחי

טלפון: 050-2004810

פקס: 073-7433359

אימייל: nitzan@nitzan-law.co.il

שדרות פל ים 11, חיפה