מקרקעין ונדל"ן

משרד עו״ד ניצן בצון סבן מתמחה בליווי עסקאות מקרקעין – ניסיון בליווי עסקאות מקרקעין- הסכמי מכר מול קבלנים, חוזי מכירה וחוזי שכירות של דירות, חנויות, מגרשים ונכסים מסחריים, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק שיתוף במקרקעין, ייצוג ועדי בתים בעסקאות ועוד.

מקרקעין ונדל"ן

מקרקעין ונדל"ןמוכרים או קונים נכס?
המשרד מלווה ומייצג לקוחות במכירה או רכישה של דירה, מעניק ליווי, ייצוג וטיפול בכל השלבים המקדמיים, סיוע וייעוץ בשלבי המשא ומתן, חתימה על זיכרון דברים, עריכת ההסכם עצמו, ובמסגרתו בדיקת הזכויות של הנכס (בלשכת רישום מקרקעין, ברשות מקרקעי ישראל וברשם המשכנות), בדיקת עיקולים המוטלים על הנכס, משכנתאות הרובצות על הנכס, שעבודים אם יש על הנכס, בדיקה של תיק העירייה – האם הוצאו צווי הריסה לנכס שלא גולו על ידי הצד השני והאם קיימים חובות לנכס, וכל הנדרש עד להשלמת העיסקה במלואה ובהצלחה, ורישום הזכויות על הנכס.

שירותים נוספים

תביעות אזרחיות ודיני חוזים
פשיטת רגל
נוטריון
גישור

מקרקעין ונדל"ן

רכישת דירה חדשה מקבלן

המשרד מלווה ומדריך את הלקוח בעת רכישת דירה חדשה מקבלן, מייצג בשלבי ניהול המשא ומתן מול הקבלן, תוך בדיקה מקיפה ומעמיקה של תנאי חוזה המכר תוך ושימת דגש על זכויות הרוכשים ובדיקת הבטוחות המוצעות על ידי הקבלן.

העברה ללא תמורה – נכס במתנה

משרדנו מטפל בהעברת זכויות בנכס ללא תמורה בין קרובי משפחה, החל מעריכת הסכם המתנה ועד לרישום בפנקסי המקרקעין לרבות מתן ייעוץ אודות המס הכרוך בביצוע ההעברה.

תביעות לפינוי נכס

בעל נכס המוצא את עצמו מצוי בבעיה מול שוכר שמפר את חוזה השכירות מסרב להתפנות וגורם לנזקים בנכס וכן צובר חובות לרשויות או לחילופין פולש לנכס שמסרב לפנות אותו. במקרים אלו כנגד מגישים תביעה לפינוי וכן תביעה כספית.

תיקים משפטיים

משרדנו מטפל בתביעות משפטיות הקשורות למקרקעין בפני בית המשפט ובני המפקח על רישום המקרקעין. תביעות אודות זכויות בנכס, סכסוכים בין שכנים בבית משותף, ייצוג בבית המשפט ובפני המפקח על רישום המקרקעין.

רישום נכס מכח צוואה

משרדנו מטפל עבור יורשים, בהעברה ורישום זכויות בנכס שקיבלו בירושה, ומכח צוואה.

עריכת הסכמים

המשרד מלווה, מייעץ ועורך הסכמי שכירויות לשוכרי ומשכירי דירות , חנויות ונכסי נדל"ן שונים.

שמאי

לנוחיות הלקוח ובמידת הצורך, משרדנו מציע רשימה של שמאים מוכרים ואמינים, עימם יכול הלקוח לעבוד לצורך הערכת שווי נכס.

מקרקעין ונדל

עו״ד ניצן בצון סבן מקרקעין ונדל"ן