גישור

משרד עו״ד ניצן בצון סבן מציע הליך גישור בין צדדים בסכסוכים פרטיים, בגישור עסקי וגישור בענייני עבודה.

גישור

גישורהליך הגישור מוצע לצדדים שטרם פנו לערכאות בתי המשפט וגם בתיקים המתנהלים בבתי המשפט בערכאות השונות, בסיום הגישור יגיעו הצדדים להסכמות אשר ינוסחו בהסכם. ההסכם יתקבל בהסכמת שני הצדדים בלבד והוא יוגש לבית המשפט ויקבל תוקף של פסק דין.

במסגרת ההליך הגישור מעניקה עו"ד בצון-סבן לקהל לקוחותיה שירות אמין, דיסקרטי ומקצועי, המותאם לצרכיו האישיים של כל לקוח, היא מסייעת לצדדים להגיע ליישוב הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט ולהגיע לפתרון מוסכם בדרך של משא ומתן, הדברות והסכמה הדדית. ייחודו של הליך הגישור בתודעת השירות הגבוהה, בהקשבה, בידע המקצועי הנרחב ובניסיון להגיע לפשרה בדרך המהירה והראויה לטובת הצדדים.

משרדנו מאמין כי הגישור הינו דרך אלטרנטיבית לישוב סכסוכים – מכיוון שבמסגרת התהליך הצדדים לסכסוך נעזרים, מרצונם בגורם שלישי ניטראלי, אשר יגשר ביניהם ויסייע להם להגיע לפתרון יצירתי ומוסכם ללא כפיה.

שירותים נוספים

תביעות אזרחיות ודיני חוזים
פשיטת רגל
מקרקעין ונדל"ן
תביעות ביטוח לאומי
תאונות עבודה
דיני חוזים

גישור

הליך הגישור

הליך רצוני ועל דעתם של הצדדים, לצדדים שליטה מלאה על ההליך ועל תוצאותיו. ההליך לכל אורכו הוא על דעתם של הצדדים לסכסוך ומרצונם החופשי וכל צד רשאי לסגת מההליך בכל עת. ההנחה היא שהליך רצוני המותנה כל כולו בהסכמת הצדדים, ייתן את הפיתרון המיטבי, ולכן המשרד מספק שירותי גישור במיומנות ומקצועיות לאנשים המעוניינים לפתור את הסכסוכים שביניהם מחוץ לכותלי בית המשפט בצורה נעימה תוך כבוד הדדי וללא מלחמות.

גישור בענייני משפחה

משרדנו מציע שירותי גישור בסכסוכים משפחתיים על ידי מגשרת מומחית לדיני משפחה עימה עובד משרדנו ובעלת ניסיון רב בסכסוך משפחתיים בענייני ירושה, סכסוכים בין אחים ובני משפחה, ידועים בציבור, סכסוכים בין בני זוג שמתגרשים וחלוקים בנושאים כגון: רכוש, מדור, מזונות ומשמורת ילדים.

הליך הגישור במשרדנו מוצע גם לזוגות המעוניינים להתגרש בצורה מכובדת ויפה, על מנת להמנע מגירושים מכוערים. המגשרת מלווה את הצדדים להליך מתחילתו ועד תומו, בפגישות משותפות ופגישות אישיות, וזאת במטרה ליצור הסכם שמקובל על שני הצדדים, והגשתו לבית המשפט או בית הדין הרבני.

גישור

משרד עו״ד ניצן בצון סבן / גישור